


Opis tovaru
Ozn.: 4465/492/572 Kratka štepana Jakna sa Punjenjem FELLEX® sa AEROGEL-om. Tehnologija FELLEX® Aerogel izrađena je od poliestera i sadrži komponentu AEROGEL koja omogućava povećanje toplotne izolacije, a da odevni predmet ne dobija na težini. Ovaj materijal se koristi za Kombinezon astronauta zbog toplotnih karakteristika koje poseduje i jer je izuzetno lagan. Tkanina otporna na vodu i vetar.Kragna na kopčanje i kopčanje rajsferšlusom i dugmićima sa prednje strane. Bočni džepovi sa kopčanjem dugmetom i unutrašnji džep. Manžetne na završetku Rukava i unutrašnje podešavanje u struku. Džep sa Flis postavom. Prozračna tkanina otporna na vodu.
Ova Jakna je sertifikovana za temperature od +12 ºC (aktivnosti niskog intenziteta) do -10 ºC (aktivnosti umerenog intenziteta), tokom standardizovanog testa sa simulacijom vetra od 0,4 m/s, kada se obuče uz Majica dugih Rukava i visoke kragne, Pantalone, donji veš, Čarape, Cipele, rukavice i Pletena tkanina kapu.
Technické podrobnosti
Прозрачно
Tkanina omogućava prolaz vodene pare, pospešujući termoregulaciju i dugotrajan osećaj svežine.
Отпорно на ветар
Tkanina sprečava prodor vetra pri umerenim udarima.
Podrobnosti o tovare
Унутрашње подешавање струка
Унутрашњи џеп
Tehnološki opis
FELLEX® Aerogel
Ekstremno tanko i lagano punjenje sa velikom moći toplotne izolacije sa aerogelom. Ovaj materijal se koristi u odelima astronauta zbog svoje lakoće i toplotnog kapaciteta.
Temperatura
Esta prenda ha sido certificada para resistir temperaturas de -10ºC para actividad moderada.
0º C
-5º C
-10º C
-15º C
-20º C
Smaragdna
¿¿COLOR-LIST-CONTEXT??
New
Kratka štepana Jakna FELLEX® sa AEROGEL-om
Prozračna tkanina otporna na vodu. Sertifikovana za -10ºC za umerenu aktivnost.
Veľkosť
¿¿SIZE-CONTEXT??
Model: visina 178 cm i veličina S